Održano je druženje oboljele djece i roditelja u StorySupercaffe u Zagrebu uoči božićnih blagdana. Djeca koja dane provode pretežno u bolnici izuzetno su se razveselila Djedu Mrazu i poklonima. Neki su isključivo zbog Djeda Mraza došli direktno iz bolnice jer ga dosad nikad nisu vidjeli a za neke su po poklone došli roditelji jer nažalost nisu smjeli izaći iz bolnica.


Djeca su u sklopu projekta darivala Superseniore svojim najdražim kuglicama za bor a oni njih prigodnim poklonima. Smijeha, veselja i dobre zabave nije nedostajalo, a mi smo presretni jer smo im omogućili ovako lijep dan. Onima koji nažalost nisu mogli doći, poslani su pokloni na kućne adrese ili dostavljeni u bolnice diljem Hrvatske.

Poklon s pričom: Božićni dar oboljeloj djeci - objavljeno na story.hr

 • 1
 • 2
 • 3
 • 6
 • 9
 • 91
 • 92
 • 93
 • 94
 • 95
 • 97